Producenci

amsterdamka

Najczęściej kupowane

Rowery używane
Niepowtarzalny styl, niezawodność, długowieczność oraz wygodę jaką oferują rowery holenderskie sprawiły, że są one jednym z najwyżej cenionych jednośladów na świecie. Producenci takich marek jak Batavus, Gazelle czy Union, czerpiąc ze swej ponad 100-letniej tradycji, dokładają wszelkich starań, aby dostarczyć swoim klientom produkty o najwyższe...
Niepowtarzalny styl, niezawodność, długowieczność oraz wygodę jaką oferują rowery holenderskie sprawiły, że są one jednym z najwyżej cenionych jednośladów na świecie. Producenci takich marek jak Batavus, Gazelle czy Union, czerpiąc ze swej ponad 100-letniej tradycji, dokładają wszelkich starań, aby dostarczyć swoim klientom produkty o najwyższej jakości. Wyposażając swoje bicykle w najnowsze osiągnięcia techniki, dbają oni jednocześnie o ciekawy designe oraz staranny dobór materiałów. Wszystko to sprawia, że rowery holenderskie nabierają charakteru, którego nie da się podrobić. Teraz i Ty możesz wypróbować jakość holendra na "własnej skórze"!
Więcej

Rowery używane 25 znalezionych

Podkategorie

 • ♦ DZIECIĘCE
  Rowerowy świat dziecka pełen jest wielkich wyzwań, pasjonujących wyścigów i doniosłych odkryć nikomu nieznanych miejsc. Spraw, by Twoja pociecha mogła w pełni korzystać z uroków dzieciństwa!
 • ♦ MIEJSKIE
  Rowerem na zakupy, do pracy, na spotkanie. Szybko, wygodnie i zdrowo. Bez korków, tłoku w miejskiej komunikacji i wydatków na paliwo. Odkryj uroki miasta z perspektywy rowerzysty. Rowery miejskie pokochała Holandia, pokochaj i Ty!
 • ♦ TREKKINGOWE...
  Lubisz mieć wybór? Rower trekkingowy jest właśnie dla Ciebie. Jednośladem tym możesz zarówno wygodnie poruszać się po ścieżce rowerowej, jak i zboczyć na bezdroża.
 • ♦ ELEKTRYCZNE
  Ruch i aktywny tryb życia nie musi być równoznaczny z dużym wysiłkiem fizycznym. Ciesz się swobodą i lekkością jazdy na E-biku.
 • ♦ MTB (GÓRSKIE)
  Wyjdź naprzeciw przygodzie! Wskocz na rower i poczuj smak wolności.
na stronę
Pokaż 1 - 12 z 25 elementów
Pokaż 1 - 12 z 25 elementów