Producenci

Ostatnio przeglądane

amsterdamka

Najczęściej kupowane

Weehoo i-Go Pro

Fabrycznie nowy

Przyczepka rowerowa dla aktywnych rodziców

Więcej szczegółów

Ten produkt nie mamy już na stanie. Zapytaj o możliwość zaoferowania podobnego modelu.

1 399,00 zł

Więcej informacji

Marzy Ci się aktywny wypoczynek ze swoją pociechą?

Przyczepki rowerowe Weehoo będą dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Dzięki opcji pedałowania dziecko bez znudzenia będzie uczestniczyć nawet w dłuższych przejażdżkach rowerowych. Bezpieczeństwo, ergonomia i wszechstronne właściwości jezdne sprawiają, że przeczepka Weehoo jest nieodzownym elementem rowerowego ekwipunku aktywnej rodziny.

 

Po pierwsze...BEZPIECZEŃSTWO

Za właściwe zabezpieczenie małego pasażera odpowiadają 3-punktowe pasy bezpieczeństwa. W dodatkowe zapięcia wyposażone są pedały. Zabudowany łańcuch oraz opcja wolnobiegu (jazda bez pedałowania) uchronią dziecko przed urazami i zabrudzeniem. Po to, by dziecko czuło się stabilnie w trakcie "ostrzejszej" jazdy, przyczepka wyposażona jest w dodatkowe uchwyty.

 

 

Przedział wiekowy 2-9 lat

Siedzisko można szybko zbliżyć lub oddalić od pedałów, by dopasowac do wzrostu dziecka. Przyczepka rekomendowana dla dzieci o wzroście od 96 (dosięganie do pedałów) do 132 cm i wadze do 30 kg

 

Dodatkowe miejsce bagażowe

Przyczepka wyposażona jest w obustronne sakwy na tylnym kole. Poza podstawową funkcją bagażową sakwy chronią też małe rączki przed kręcącym się kołem. Dodatkowo z tyłu siedziska znajduje się duża kieszeń, a po bokach – dwie mniejsze na butelkę i przekąskę.

 

Łatwy w kontroli

Idealna przyczepka do wąskich ścieżek i szlaków rowerowych. Łatwo się prowadzi dzięki ruchomemu zaczepowi i konstrukcji jednośladowej.

 

Trwałość

i-Go został zaprojektowany jako trwała i niezawodna przyczepka – na ścieżkach, w lasach, górach

 

Przyczepka Weehoo i zgodność z różnymi typami rowerów

Przyczepka rowerowa i-Go Pro jest zaprojektowana tak, by pasowała do większości rowerów dla dorosłych z okrągłą rurą podsiodełkową i wielkością koła 26 cali, 27, 28 i 29 cali, 650c lub 700c. Przyczepka jest wyposażona w pięć najbardziej popularnych rozmiarów tulei, które możemy dopasować do różnych rozmiarów sztycy podsiodełkowej: 25,4 mm, 26,8 mm, 27,2 mm, 30,9 mm, 31,6 mm.

Zalecamy, aby rura podsiodełkowa była wykonana z wysokiej jakości stali lub aluminium. Rury podsiodełkowe wykonane z lekkiego aluminium lub lekkiego włókna węglowego mogą ulec wygięciu lub złamaniu. Zaleca się, aby rower holujący przyczepkę poddany został kontroli bezpieczeństwa przez wykwalifikowanego mechanika rowerowego przed zamocowaniem przyczepki rowerowej i-Go.

 

Wymiary i waga (po złożeniu):

  • Długość: 124 cm
  • Szerokość: 33 cm
  • Wysokość: 86 cm
  • Waga: 12 kg

 

Jakość i bezpieczeństwo

  • Przyczepka Weehoo i-Go Pro jest zgodna ze standardami europejskimi EN 15918 oraz EN 71-3
  • Przyczepka Weehoo i-Go Pro jest zgodna ze standardami globalnymi ASTM F1975 oraz ASTM F2268
  • Przyczepka Weehoo i-Go Pro jest zgodna ze standardami amerykańskimi (USA) CPSIA sekcje 101-109, 212 oraz 16 CFR Part 1512Możliwość rozszerzenia funkcjonalności przyczepki przez dodatkowe akcesoria

* Nowy i ulepszony daszek.  Może być dodany do każdego siedziska przy pomocy 4 plastikowych klipsów. Przód daszka został wyposażony w suwaki i może być zwinięty w cieplejsze dni. Daszek zapewni komfort jazdy w deszczu, przy niskiej temperaturze lub w słońcu.

* Kosz bagażowy może zostać dokupiony i używany z każdym modelem iGo. Gdy dzieci w końcu wyrosną z i-Go po latach wspólnych przejażdżek, możesz dalej używać przyczepki z koszem bagażowym. To się nazywa przemyślana inwestycja!

* Dodatkowy zaczep pozwoli na szybkie zamocowanie przyczepki Weehoo i-Go do innego roweru, bez konieczności zamiany zaczepów pomiędzy rowerami. 

 

Powyższe akcesoria nie stanowią standardowego wyposażenia przyczepki (przyczepka wyposażona jest w 1 zestaw zaczepów).
2 other products in the same category: